Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13
з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області
 Адреса: 85110, м. Костянтинівка,бул. Космонавтів, 12а, телефон: +380627227898, електронна адреса: zosh-13-kost@ukr.net                                                     
Екскурсія по школі
Меню
Початкова школа

«Методичний портал»

Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 63
Форма входу

Пошук

 

Міні-чат
Все для школи
Погода
Яндекс.Погода
Якість сайту
Корисні сайти
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Була заснована в 1973 році.

У школі навчаються 586 учнів, 24 класи.

1-4 класи складають початкову школу.

5-9 класи – середня школа, ІІ ступінь.

10-11 класи – старша школа, ІІІ ступінь.

Загальна кількість педколективу – 54 учителі. Це сталий монолітний колектив учителів, які сумлінно працюють над виконанням освітніх програм. Із них 19 мають вищу категорію, 19 учителів – першу, 7 – другу, 9 – спеціалістів. 4 учителям присвоєно звання «Старший учитель». 34 вчителі школи в різні роки нагороджувались грамотами Міністерства освіти і науки України, обласного та міського управлінь освіти.

Директор школи – Кондратович Надія Олександрівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Вона піклується, щоб школа була другою домівкою для учнів. Її зусиллями значно підвищилась матеріально-технічна база.

У школі працює комп’ютерний клас, де діти можуть засвоювати комп’ютерні технології, здійснювати дистанційну освіту.

Школа №13 – це школа з поглибленим вивченням іноземних мов: англійської та французької. На кафедрі іноземних мов працює 13 учителів англійської мови та 2 – французької, які працюють над проблемою формування основних груп компетентностей учнів, використовуючи при цьому інноваційні технології навчання іноземної мови, особистісто орієнтований підхід та всі сучасні методи навчання. Іноземною мовою охоплені всі учні, починаючи з першого класу.

Кожного року учні школи беруть участь у міських та обласних олімпіадах з іноземної мови і інших базових дисциплін та займають призові місця. Щороку учні школи беруть участь у захисті конкурсних робіт МАН з іноземної мови та стають учасниками обласного туру.

У 2016 р. учні Варданян В. та Бабінкін Ю. взяли участь у конкурсі «Створи шедевр» та отримали диплом ІІІ ступеню у обласному змаганні.

Характерною ознакою сучасної освіти є інноваційний напрямок діяльності. До такого інноваційного напрямку можна віднести міжнародне співробітництво.

Мета міжнародного співробітництва - навчання англійській мові як мові міжнародного спілкування, діалог культур,подолання стереотипів,поглиблене вивчення англійської мови.

На даний момент участь нашої школи у міжнародному співробітництві має два напрямки: участь у програмі FLEX та проекті GoCamp.

З 2003 і донині триває співробітництво з Американськими Радами (програма FLEX), в результаті якого 15 учнів школи мали змогу протягом року жити і навчатися в американських родинах та здійснювати діалог культур. Внаслідок участі у програмі кожний переможець проекту отримав незабутній досвід, який допоміг молоді у подальшій кар’єрі. Троє флексівців отримали вищу освіту в США. Випускник школи Демішев Сергій не виграв FLEX, але його наполегливість привела його до Американського університету у Болгарії, студентом якого він став після закінчення школи. Американським університетом у Болгарії у 2011-2012 рр. був організований міжнародний мовний табір, куди їздили учні нашої школи і де були представники з 14 країн світу.

У 2016 році наша школа вперше взяла участь у проекті GoCamp та виграла поїздку до мовного табору у с. Володарка Київської обл. 28 учнів школи та учитель Шулькіна І.Б. мали змогу протягом тижня перебувати у мовному таборі та отримали незабутні враження, поєднуючи спілкування англійською мовою з відпочинком.

Цього року школа продовжила участь у проекті та отримала право приймати волонтера у пришкільному таборі.

Керівництво школи надає особливу увагу вихованню учнів у позаурочній діяльності, формуванню дбайливого ставлення школярів до світу, здатності сприймати і примножувати художні цінності. З цією метою в школі працює багато різних гуртків, де учні мають можливість опанувати систему знань і вмінь, включитися в художню діяльність через власний емоційно забарвлений досвід.

 

Виховуємо патріотів
Міні-профіль
Гость


Група:
Гости
Час:13:37

Статистика
smiley
OnLine
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Всього онлайн:
Каталог webplus.info 
Рейтинг@Mail.ru
Годинник
Розповісти друзям
Сподобався сайт? Встановіть банер нашого сайту у себе та поділіться ним в соціальних мережах
Календар
Календар України
Наш банер

 


Інформатика

«Методичний портал»

Сайти вчителів
Друзі сайту
Этот сайт защищен «Site Guard»  Новотроїцька ЗШ І-ІІІ ступенів продвижение сайта бесплатно укладка ламината
Друк сторінки
                                                                                                                            
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.
Адміністратор сайту: Лядська Наталія Володимирівна
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.